Subscribe Now

* You will receive the latest news and updates on your favorite celebrities!

Trending News

İletişim

İletişim Formu

Gizlilik Politikası

İşbu Gizlilik Politikası; cizgiromanim.com ile değerli kullanıcıları (üye olan veya olmayan) arasında geçerli olup,kullanıcıların ziyaretleri sırasında daha iyi kullanım deneyiminin yanı sıra kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması için cizgiromanim.com tarafından oluşturulmuştur.

Bu bağlamda, ad-soyad,doğum tarihi ve e-posta adresi gibi bilgiler kullanıcılarımızın kişisel bilgileri olarak kabul edilmekte olup, bu gizlililik politikasının ana konusunu oluşturmaktadır.

Bir kullanıcının, bir başka kullanıcının bilgilerine ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi mümkün değildir. Kullanıcının kişisel bilgileri, cizgiromanim.com haricinde yalnızca kullanıcı tarafından ulaşılabilir ve bu bilgiler ancak kullanıcı tarafından güncellenebilir. Kullanıcının talebi ile kişisel bilgiler cizgiromanim.com tarafından da güncellenebilecektir.

cizgiromanim.com, kişisel bilgileri ölçümleme çalışmaları, reklam, tanıtım faaliyetleri amacıyla kullanabileceği gibi cizgiromanim.com tarafından sunulan hizmet kalitesinin arttırılması ve site faaliyetlerinin daha iyi şekilde yürütülmesi amacıyla da kayıt altına alınabilir ve kullanabilir.

İdari kurumlar ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.

Kullanıcının kişisel bilgileri; gerçekleştirilen işlemlerde gerekli görülmesi halinde, sürecin hızlandırılması ve kullanıcılar arasındaki iletişimi sağlamak amacıyla işleme dahil olan diğer kullanıcı ile paylaşılabilir.

cizgiromanim.com, kişisel bilgilerin ve kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. Ancak, site yönetimi tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına rağmen internet sitesine yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, cizgiromanim.com’un bu nedenle herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

cizgiromanim.com kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacak ve ancak kullanıcının açık rızası ile üçüncü kişilerle paylaşılacaktır.

cizgiromanim.com internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı, işbu gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.

Site ve Topluluk Kuralları

 • cizgiromanim.com üyesi olan ve üye olmadan ziyaretini devam ettiren her kullanıcı bu kuralları kabul etmiş sayılmaktadır.
 • Site içerisinde kullanıcıların birbirlerine karşı saygılı olması zorunludur.
 • Kullanıcıların birbirlerine küfürlü,ırkçı ve cinsiyetçi yorumlar yapması kesinlikle yasaktır. Böyle durumlarda yorumlara ve yorum yapan kullanıcılara müdahale edilecektir.
 • Kullanıcıların aynı zamanda bireylere, kurumlara ve topluluklara küçümseme,aşağılama,küçük düşürme, küfürlü ve argo içerikli ifadeler kullanması kesinlikle yasaktır. Bu tür yorumlarda bulunanların yorumlarının silinmesi ve üyeliklerinin iptal edilmesi hakkını cizgiromanim.com saklı tutmaktadır.
 • Diğer kullanıcıların kişisel bilgilerini ele geçirip paylaşan, bu bilgileri kendi çıkarları doğrultusunda tehdit ve taciz unsurlarıyla birlikte kullanan ve diğer kullanıcıları rahatsız edici davranışlarda bulunan kullanıcıların hesapları,kullanıcı kurallarını yok saydığı gerekçesiyle  bir daha açılmamak üzere kapatılacaktır.
 • Her türlü hukuki merciye saygısızlık ve saldırganlık içeren yorumlar kesinlikle yasaktır. Yürürlükte olan veya ileride başlayacak olan yargılama sürecini etkileyecek her şey bu kapsamdadır.
 • Üye olmak isteyen kullanıcılar; dil,din,ırk ve siyasi olarak saldırganlık içermeyen bir kullanıcı adı seçmek zorundadır.
 • Üye olan veya olmayan kullanıcıların kişisel bilgilerini paylaşmamaları önemle tavsiye olunur.Paylaşılan bilgilerden dolayı oluşabilecek güvenlik tehditlerinden ötürü cizgiromanim.com sorumlu tutulamaz.
 • Ticari amaç güden,telif hakkı ve reklam içeren yorumlarda bulunan kullanıcıların yorumları cizgiromanim.com tarafından uyarı yapılmadan silinecektir.
 • Spam mesaj atmak,spam yorumlarda bulunmak kesinlikle yasaktır.Spam içeriği sağlayan kullanıcıların hesaplarının askıya alınma hakkını cizgiromanim.com gizli tutmaktadır.
 • Kullanıcılarımızın yorum yaparken sade,anlaşılır ve imla kurallarına uygun bir dil kullanması önemle rica olunur.Bu duruma uymayan yorumlarda, düzeltme ve silme hakkını cizgiromanim.com saklı tutmaktadır.

 Saygılarımızla…

Telif Hakkı Bildirimi

Cizgiromanim.com, ticari bir kaygısı olmayan,sadece çizgi roman kültürünü yaymayı ve okunmasını artırmayı hedefleyen bir web sitesi projesidir. Buna istinaden paylaşılan içerikler ve çizgi romanlar, internet siteleri üzerinde herkesin erişebileceği kaynaklardan alınmış olup, okuyucuların ücretsiz bir şekilde daha iyi bir okuma deneyimi yaşaması amaçlanmaktadır.

Söz konusu içerikler, piyasaya yeni çıkmış romanlardan oluşmamakta ve genel itibariyle 3-5 yıl üzeri yayımlanma tarihine sahip romanlar içerisisen seçilmektedir. Yine de ücretsiz paylaşımı yapılan içerikler  üzerinde telif hakkına sahip yayın evlerinin ve kişilerin site yönetimine bilgi vermesi doğrultusunda ilgili içerikler kaldırılacaktır.

Her türlü telif hakkı bildirimi,soru,şikayet ve önerileriniz için info@cizgiromanim.com adresimize e-posta atarak site yönetimine ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla…